Kariera

Jesteśmy zespołem ludzi, który podejmuje wyzwania z nastawieniem na jasne i zrozumiałe rozwiązania. Przekraczamy granice, by osiągnąć najwyższe szczyty – robimy to z pasją i zaangażowaniem – dlatego dbamy o jak najlepszą komunikację. Staramy się stworzyć przestrzeń, która inspiruje, oraz w doskonały sposób pozwala na wykorzystywanie posiadanej wiedzy.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży poligraficznej, które znają prawa rynku i nastawione są na autorską realizację pomysłów. Wspieramy młode talenty, dlatego czekamy na osoby otwarte na nowe doświadczenia, proponujące rozwiązania wychodzące poza utarte schematy. Poszukujemy ludzi, którzy z zaangażowaniem chcieliby włączyć się w nasze działania, a przed wszystkim otwartych na nowe sposoby wykonywania powierzonych obowiązków, szczególnie, w sytuacjach pod presją czasu.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie Grafmaj S.A., dołącz do naszego zespołu! Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny).

Do dokumentów dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Skorzystaj z naszego formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.
 

Aplikuj

Masz wyłączoną obsługę JavaScript. Aby skorzystać z formularza, włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.

pola oznaczone * są obowiązkowe