Pracownik magazynu - konfekcji

Firma Grafmaj S.A. – lider branży handlu materiałami poligraficznymi, działająca na rynku krajowym i zagranicznym od ponad 20 lat, poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • praca na magazynie przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • praca przy konfekcji i obsługa maszyn do przewijania materiałów z roli

Wymagania

  • szukamy osób z doświadczeniem na zbliżonym stanowisku
  • mile widziany adres zamieszkania w pobliżu siedziby naszej firmy (północno-zachodnia część Poznania)
  • umiejętność pracy z kolektorami danych i systemem WMS będzie atutem
  • znajomość środowiska Comarch ERP XL będzie atutem
  • uprawnienia operatora wózka widłowego (czynne)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • kreatywność w samodzielnym działaniu i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • zorganizowanie i systematyka
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych kategorii C

Prośba do kandydatów: bądź samokrytyczny, jeśli nie spełniasz kryteriów nie aplikuj. Oszczędź swój i nasz czas. Dziękujemy za zrozumienie.

Oferujemy

  • przedział wynagrodzenia brutto: 3.200,00 zł - 3.800,00 zł / m-c
  • pracę w zespole młodych ludzi
  • komfortowe warunki (nowo powstała hala magazynowa z zapleczem socjalnym)
  • pracę dwuzmianową (6-22)
  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Aplikacje (CV z aktualnym zdjęciem oraz z listem motywacyjnym) proszę przesyłać na adres biuro@grafmaj.pl z adnotacją w tytule [PRACA MAG.].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grafmaj S.A.z siedzibą w Poznaniu."

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się osobiście. Rekrutacja będzie prowadzona bezterminowo, do odwołania.

pola oznaczone * są obowiązkowe