Pracownik Sekretariatu / Recepcji

Firma Grafmaj S.A. – lider branży handlu materiałami poligraficznymi, działająca na rynku krajowym i zagranicznym od ponad 20 lat, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie oraz koordynacja bieżących spraw związanych z codziennym funkcjonowaniem biura,
  • prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • obsługa połączeń telefonicznych,
  • przyjmowanie gości i obsługa spotkań,
  • koordynowanie przepływu i realizacji zadań, pilnowanie terminów, wsparcie w pracach administracyjnych,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • udział w realizacji projektów marketingowych,
  • kontakt z klientem niemieckim.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym (wymóg konieczny!) ,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym,
  • dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość Accessa,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań,
  • sumienność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,
  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonistki, sekretarki.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do oferowanych umiejętności,
  • przedział wynagrodzenia brutto: 3.300,00 zł - 3.600,00 zł / m-c
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pracę w zespole sympatycznych ludzi w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

Aplikacje (CV z aktualnym zdjęciem oraz z listem motywacyjnym) proszę przesyłać na adres biuro@grafmaj.pl z adnotacją w tytule [PRACA SEKRET.].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grafmaj S.A.z siedzibą w Poznaniu."

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się osobiście. Rekrutacja będzie prowadzona bezterminowo, do odwołania.

pola oznaczone * są obowiązkowe